Key Account Manager

Informacje podstawowe

Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Wymiar pracy: pełny etat

Miejsce pracy: Wrocław lub Warszawa – w zależności od Twoich preferencji

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy – system aranżacji przestrzeni sprzedażowej/promocyjnej HELO FORM oraz system wystawienniczny Clever Frame;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad klientami portfelowymi;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych rozwiązań produktowych, we współpracy z działem projektowym;
  • prowadzenie prezentacji, negocjacji i spotkań handlowych; raportowanie pracy zgodnie z wymogami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów/usług B2B poparte sukcesami;
  • doświadczenie we współpracy z klientem korporacyjnym;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność prowadzenia spotkań i prezentacji online;
  • wykształcenie wyższe;
  • prawo jazdy kat. B; znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży materiałów POS (wyspy sprzedażowe, rozwiązania shop-in-shop).

Oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B od pierwszego dnia zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w ramach struktury Spółki;
  • atrakcyjny system premiowy jako uzupełnienie wynagrodzenia podstawowego.

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

Aplikuj kontaktując się z nami mailowo: damian.madej@cleverframe.com

W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy Twoja aplikacja.