Monter stoisk i zabudów targowych

Informacje podstawowe

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie

Wymiar pracy: pełny etat

Miejsce pracy: Wrocław – Iwiny

Twój zakres obowiązków

  • montaż/demontaż modułowych zabudów targowych podczas targów w całej Europie zgodnie z dokumentacją techniczną
  • transport zabudów targowych do miejsca docelowego (bus do 3,5 t)
  • tworzenie elementów konstrukcji zabudów targowych podczas prostych prac produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Zdolności techniczne i manualne (mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi)
  • Doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5t- prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – montaż mebli/zabudów
  • Dyspozycyjność: praca na pełen etat
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w rozwojowej branży
  • Zaplecze socjalne

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

Aplikuj kontaktując się z nami mailowo: damian.madej@cleverframe.com

W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy Twoja aplikacja.