Pracownik magazynowy

Informacje podstawowe

Forma współpracy: umowa o pracę / umowa – zlecenie

Miejsce pracy: Wrocław – Iwiny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca realizacja zamówień oraz zleceń;
  • Realizowanie planu rozładunków i załadunków do klientów;
  • Raportowanie stanów magazynowych;
  • Terminowa realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • zdolności manualne;
  • skuteczność w działaniu;
  • skrupulatność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • prawo jazdy kat. B;
  • obsługa wózka widłowego gazowego;
  • gotowość do podjęcia pracy w przeciągu max. 1 miesiąca.

Oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16);
  • zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w rozwojowej branży;
  • zaplecze socjalne.

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

Aplikuj kontaktując się z nami mailowo: damian.madej@cleverframe.com

W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy Twoja aplikacja.