Projektant – technolog

Informacje podstawowe

Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Wymiar pracy: pełny etat

Tryb pracy: praca stacjonarna z możliwością pracy hybrydowej

Miejsce pracy: siedziba Clever Frame, ul. Grota – Roweckiego 203, 52-214 Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prace projektowe w zakresie konstruowania wyrobów;
  • Doradztwo techniczne;
  • Dobór materiałów oraz komponentów wykończeniowych;
  • Pozyskiwanie dostawców i podwykonawców;
  • Przygotowywanie kalkulacji zamówień oraz dokumentacji produkcyjnej;
  • Współpraca z działem projektowym i produkcją przy bieżących projektach;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej według wytycznych klienta; Współpraca z działem produkcji.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu projektowania, produkcji oraz montażu mebli;
  • Znajomość materiałów produkcyjnych oraz akcesoriów meblowych;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Znajomość oprogramowania do projektowania 3D, CAD, CAM;
  • Wyobraźnia przestrzenna i kreatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane oświadczenie w pracy z aluminium, materiałami drewnopochodnymi oraz tworzywami sztucznymi.

Oferujemy

  • Pracę dla inspirujących marek;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Kreatywne wsparcie i atmosferę w dobrze zgranym zespole;
  • Rozwój zawodowy, szkolenia i kursy;
  • Stanowisko pracy uzupełnione o niezbędne sprzęty i oprogramowanie;
  • Pracę w komfortowym biurze, w którym nie znamy słowa „dress code“;
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej.

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

Aplikuj kontaktując się z nami mailowo: hr@cleverframe.com

W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy Twoja aplikacja.