Specjalista ds. rozwoju i automatyzacji marketingu

Informacje podstawowe

Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Wymiar pracy: pełny etat

Tryb pracy: praca stacjonarna z możliwością pracy hybrydowej

Miejsce pracy: siedziba Clever Frame, ul. Grota – Roweckiego 203, 52-214 Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku będziesz testerem, recenzentem i inicjatorem – dostaniesz od nas w dużej mierze wolną rękę i duże pole do popisu. Twoim zadaniem będzie ciągłe poszerzanie pakietu narzędzi do optymalizowania i automatyzowania zadań. Jeśli potrafisz połączyć marketing z technologią, a co za tym idzie – wyszukiwać i wdrażać rozwiązania, które w efektywny sposób pomogą nam zadbać o trafność naszych działań, zapraszamy do współpracy! Co dokładnie będzie należało do Twoich obowiązków?
  • Tworzenie architektury rozwiązań wspierających marketing, w tym wyszukiwanie i testowanie narzędzi służących usprawnianiu procesów w omnikanałowym środowisku.
  • Identyfikowanie trendów oraz rekomendowanie rozwiązań służących skalowaniu, optymalizacji oraz automatyzacji różnego typu działań marketingowych.
  • Współpraca z Zespołem ds. działań digital marketingowych, w tym rekomendowanie potrzebnych zmian i usprawnień w tym obszarze.
  • Proaktywne podejście do pracy, zaangażowanie, chęć rozwoju kanałów wspierających sprzedaż – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, inicjatywy i usprawnienia! 24 godziny na dobę! Choć nikt nie będzie do Ciebie dzwonił po godzinach pracy. 😉

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Orientacja w rozwiązaniach MarTech, AdTech oraz AI.
  • Doświadczenie w pracy z Google Ads/Google Analytics oraz znajomość aktualnych trendów i zmian w dziedzinie performance marketingu.
  • Analityczne podejście do wyników, przy jednoczesnym proponowaniu kreatywnych rozwiązań.
  • Ciągłe poszerzanie wiedzy i śledzenie trendów z zakresu marketingu internetowego / AI.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze systemu CMS (WordPress).
  • Znajomość technik optymalizacji (SEO, testy A/B).
  • Orientacja w narzędziach z obszaru lead nurturingu.

Oferujemy

  • Bardzo dużą przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji (umowa o pracę/B2B – w zależności od Twoich preferencji).
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Współpracę z multidyscyplinarnym zespołem  – nasz zespół budujemy tak, aby każdy z jego członków chciał poszerzać swoją wiedzę bez przymusu, a z zainteresowania danym tematem. Takie podejście pozwala nam dzielić się doświadczeniem i zyskiwać nowe kompetencje.
  • Dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku – wiesz w jakim kierunku chcesz się rozwijać? Śmiało! Czekamy na Twoje pomysły!
  • Nieformalną kulturę organizacyjną oraz brak dress code’u.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i opieki medycznej.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Sześciogodzinne piątki.

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

Aplikuj kontaktując się z nami mailowo: hr@cleverframe.com

W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy Twoja aplikacja.