Specjalista ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

Informacje podstawowe

Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Wymiar pracy: pełny etat

Tryb pracy: praca stacjonarna z możliwością pracy hybrydowej

Miejsce pracy: siedziba Clever Frame, ul. Grota – Roweckiego 203, 52-214 Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem z obszaru B2B w języku niemieckim;
  • diagnozowanie potrzeb i doradztwo klientom biznesowym w zakresie budowania ich wizerunku podczas targów, eventów, konferencji;
  • umawianie spotkań dla Key Account Managera;
  • dbanie o kalendarz Key Account Managera;
  • raportowanie osiąganych wskaźników; ścisłą współpracę z działem handlowym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie kontaktu z klientem w obszarze call center: obsługa klienta/sprzedaż/windykacja/umawianie spotkań – warunek konieczny;
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2;
  • umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office;
  • komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi;
  • wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta;
  • operatywność, dobra organizacja i wysoki poziom motywacji do pracy;
  • znajomość technik prowadzenia telefonicznych negocjacji z klientem; chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju umiejętności.

Oferujemy

  • rozbudowany system premiowy;
  • możliwość dołączenia do firmy będącej liderem w swojej branży;
  • benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, PPK
  • pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych działów;
  • po trzymiesięcznym okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach 8-16:30, w piątki 8-14:00, żeby mieć szybciej weekend 🙂
  • współtworzenie unikalnej linii biznesowej;

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

Aplikuj kontaktując się z nami mailowo: damian.madej@cleverframe.com

W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy Twoja aplikacja.